цахим код: 8726869 шийдсэн

Авто зам, талбай Цагаанчулуут баг 2022-06-28 23:16 үзсэн: 50
Цагаанчулуутын 47-р гудамж ОБ-ын 81-р ангийн урд талд барилга барьж байгаа иргэн зам эвдсэн ...
Цагаанчулуутын 47-р гудамж ОБ-ын 81-р ангийн урд талд барилга барьж байгаа иргэн зам эвдсэн , үeрийн далан руу шороо хийсэн, өрхийн хэрэгцээний газар дээр үйлдвэрлэл үйлчилгээний зориулалттай барилга барьж байгааг шалгаж өгнө үү