цахим код: 3774112 шийдсэн

Авто зам, талбай 2022-06-30 11:43 үзсэн: 18
3-11,13-р байрны дундах авто зам их эвдэрсэн байгаа тул яаралтай засч өгнө үү.
3-11,13-р байрны дундах авто зам их эвдэрсэн байгаа тул яаралтай засч өгнө үү.