Ангилал: Ус, дулаан хангамж
0 img

Залуус хорооллын хажууд усны шугам солих ажил хийгдэж байгаа учир энэ орчмын орон сууцнуудын ...

Залуус хорооллын хажууд усны шугам солих ажил хийгдэж байгаа учир энэ орчмын орон сууцнуудын халуун усыг ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д******а
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

365584

шийдсэн
2022-06-20 16:47

Танд болон таны эргэн тойрон, ойр хавьд ямарваа нэг санал хүсэлт, талархал, гомдол, асуудал гарсан бол бидэнд хандана уу.

Өргөдөл гомдол илгээх