Ангилал: Цахилгаан, гэрэлтүүлэг
0 img

3-13-р байрны гадна авто зогсоолын хажууд байрлах гэрэл нэг тал нь асахгүй байгаа тул засаж ...

3-13-р байрны гадна авто зогсоолын хажууд байрлах гэрэл нэг тал нь асахгүй байгаа тул засаж асааж өгнө ...
Хаана хандсан: Эрдэнэт-Ус ДТС ОНӨХК
овог: * нэр: Б**д
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг
цахим код:

8814093

шийдсэн
2022-06-30 15:16
0 img

Даваат Манханы 10, 11 -р гудамжны дунд байрлах 75 дугаар гэрэл асахгүй байгаа тул засаж асааж ...

Даваат Манханы 10, 11 -р гудамжны дунд байрлах 75 дугаар гэрэл асахгүй байгаа тул засаж асааж өгнө үү. ...
Хаана хандсан: Эрдэнэт-Ус ДТС ОНӨХК
овог: * нэр: Б********р
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг
цахим код:

6269783

шийдсэн
2022-06-24 09:32

Танд болон таны эргэн тойрон, ойр хавьд ямарваа нэг санал хүсэлт, талархал, гомдол, асуудал гарсан бол бидэнд хандана уу.

Өргөдөл гомдол илгээх