Байгууллага: Орхон АЗЗА ТӨХК
0 img

3-13-р байрны гаднах авто замыг хэзээ засах вэ. Эвдрэл их байна.

3-13-р байрны гаднах авто замыг хэзээ засах вэ. Эвдрэл их байна.
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Б**д
Авто зам, талбай
цахим код:

7105787

шийдсэн
2022-06-30 15:13
0 img

Орон сууцны хороолол дунд байрлах авто замууд эвдрэл их байгаа тул яаралтай засах арга хэмжээ ...

Орон сууцны хороолол дунд байрлах авто замууд эвдрэл их байгаа тул яаралтай засах арга хэмжээ аваач.
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Б*******л
Авто зам, талбай
цахим код:

7108086

шийдсэн
2022-06-30 11:59
0 img

3-11,13-р байрны дундах авто зам их эвдэрсэн байгаа тул яаралтай засч өгнө үү.

3-11,13-р байрны дундах авто зам их эвдэрсэн байгаа тул яаралтай засч өгнө үү.
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Ж*****а
Авто зам, талбай
цахим код:

3774112

шийдсэн
2022-06-30 11:43

Танд болон таны эргэн тойрон, ойр хавьд ямарваа нэг санал хүсэлт, талархал, гомдол, асуудал гарсан бол бидэнд хандана уу.

Өргөдөл гомдол илгээх