цахим код: 1049210 шийдсэн

Хот тохижилт 2022-08-08 09:51 үзсэн: 89
Төмөр замын буудалд дугуйтай чемодантай зорчигчид ачаагаа даахгүй өргөж явж байна. Иймд тус ...
Төмөр замын буудалд дугуйтай чемодантай зорчигчид ачаагаа даахгүй өргөж явж байна. Иймд тус буудал дээр дугуйтай чемодан чирч явах боломжтой налуу шаттай болгож өгнө үү.