Баг: Рашаант баг
2 img

Рашаантын 23р гудамжинд 6 гэрэл байдгаас 5 нь асахгүй 2 жил болж байна. Гэрэлтүүлгийн асуудлыг ...

Рашаантын 23р гудамжинд 6 гэрэл байдгаас 5 нь асахгүй 2 жил болж байна. Гэрэлтүүлгийн асуудлыг шийдэж ...
Хаана хандсан: Эрдэнэт-Ус ДТС ОНӨХК
овог: Г********в нэр: Х*****а
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг Рашаант баг
цахим код:

2051334

шийдсэн
2022-10-26 15:35
2 img

Гэрлийн шон унасан байгаа тул засах арга хэмжээ авна уу.

Рашаант багийн 30-31р гудамжны үзүүрт хүүхдийн тоглоомын талбайн хажууд гэрлийн шон хугарч унасан байна үүнийг засч өгнө үү
Хаана хандсан: Эрдэнэт-Ус ДТС ОНӨХК
овог: Г*******ж нэр: Г******г
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг Рашаант баг
цахим код:

4686006

шийдсэн
2022-10-22 19:01
0 img

Рашаант хог ачилт их удаж байна.Хороолол гэхээр 3 сар хогтойгоо байх ёстой юм уу?

Рашаант хог ачилт их удаж байна.Хороолол гэхээр 3 сар хогтойгоо байх ёстой юм уу?
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: Ж******а нэр: Б************г
Хог хаягдал Рашаант баг
цахим код:

8685956

шийдсэн
2022-09-24 17:33
0 img

Рашаант 33 р гудамж 3 ширхэг гэрэл асаж байна өөрсдөө шөнөөр яваад үз

Рашаант 33 р гудамж 3 ширхэг гэрэл асаж байна өөрсдөө шөнөөр яваад үз
Хаана хандсан: Эрдэнэт-Ус ДТС ОНӨХК
овог: Г****н нэр: Г***о
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг Рашаант баг
цахим код:

4536078

шийдсэн
2022-09-23 22:44

Танд болон таны эргэн тойрон, ойр хавьд ямарваа нэг санал хүсэлт, талархал, гомдол, асуудал гарсан бол бидэнд хандана уу.

Өргөдөл гомдол илгээх