цахим код: 8040563 шийдсэн

Бусад 2022-08-15 10:08 үзсэн: 63
Гэр хорооллын хуучин эцсийн урд байрлах автобусны буудал салхинд нурж унаад удаж байна. Үүнийг ...
Гэр хорооллын хуучин эцсийн урд байрлах автобусны буудал салхинд нурж унаад удаж байна. Үүнийг засах арга хэмжээ аваач.