цахим код: 8591106 шийдсэн

Газрын харилцаа 2022-08-16 16:50 үзсэн: 93
Залуус хотхоны зүүн талд байрлах газарт цэнхэр хашаа бариад 10-аад жил болсон ч одоо болтол ...
Залуус хотхоны зүүн талд байрлах газарт цэнхэр хашаа бариад 10-аад жил болсон ч одоо болтол барилга баригдахгүй, тус хашаанд зэрлэг ургамал, шарилж маш их ургасан, хог ихтэй, ил задгай бие засах болоод байна. Тус хашааны зэрлэг ургамал, шарилж, хогийг нь цэвэрлүүлж, газрыг нь хураамаар байна.