цахим код: 4970139 шийдсэн

Хог хаягдал 2022-10-11 16:25 үзсэн: 50
Баянбулаг багт хог ачихгүй удаж байгаагаас айлуудын хог хуримтлагдаад гудамжинд гаргаж асгахаас ...
Баянбулаг багт хог ачихгүй удаж байгаагаас айлуудын хог хуримтлагдаад гудамжинд гаргаж асгахаас аргагүй байдалд хүрээд байна. Өмнө хог ачих талаар хүсэлт тавихад удахгүй ачина гэж мэдэгдсэн. Яг хэзээ хог ачих вэ. Яаралтай хог ачина уу.