цахим код: 2071712 шийдсэн

Бусад 2022-10-31 17:50 үзсэн: 39
2-11-р байрны ард автобусны буудлын хажууд байрлах явган гарц дээр тоосгонууд овоолж орхиод ...
2-11-р байрны ард автобусны буудлын хажууд байрлах явган гарц дээр тоосгонууд овоолж орхиод удаж байна. Явган зорчигч зорчиход хүндрэлтэй байгаад байна. Үүнийг зөөж тээвэрлэх арга хэмжээ авна уу.