цахим код: 9652083 шийдсэн

Бусад 2022-12-01 17:39 үзсэн: 17
Уртын гол багийн Жаст ойлын уулзвар, тус уулзвараас Шанд руу эргэдэг эргэлт дээр, 1-р сургууль, ...
Уртын гол багийн Жаст ойлын уулзвар, тус уулзвараас Шанд руу эргэдэг эргэлт дээр, 1-р сургууль, барилгачдын талбайд байрлах камер ажиллахгүй байна. Ажиллахгүй байгаа камеруудаа засмаар байна. Мөн ажиллаж байгаа камеруудын бичлэг маш чанаргүй байна. Камергүй газруудад нэмж шинээр камерууд тавьж өгнө үү.