цахим код: 551411 шийдсэн

Хот тохижилт 2022-12-02 14:44 үзсэн: 19
Сансар худалдааны төвийн үүдэнд их ус асгаад мөстсөнөөс хүмүүс халтирч унаад бэртэж байна. ...
Сансар худалдааны төвийн үүдэнд их ус асгаад мөстсөнөөс хүмүүс халтирч унаад бэртэж байна. Тус худалдааны төвийн менежерт мэдэгдэхэд яах гэж тэр хэсгээр явсан юм гээд хүлээж авахгүй байна. Тус худалдааны төвд мэдэгдэж тус мөсийг арилгуулж өгнө үү.