цахим код: 7743445 шийдсэн

Авто зам, талбай 2022-07-25 16:52 үзсэн: 71
Гэр хорооллын сайжруулсан шороон зам бороо, үерт эвдэрч машин явах боломжгүй болсон тул яаралтай ...
Гэр хорооллын сайжруулсан шороон зам бороо, үерт эвдэрч машин явах боломжгүй болсон тул яаралтай засч өгнө үү.