Ангилал: Авто зам, талбай
0 img

Уурхайчин -1 хотхоноос урууддаг замд давс, хайрга асгаж өгөөч. Зам хавтгай мөс болоод байна. ...

Уурхайчин -1 хотхоноос урууддаг замд давс, хайрга асгаж өгөөч. Зам хавтгай мөс болоод байна.
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: * нэр: Б*****г
Авто зам, талбай
цахим код:

1508210

шийдсэн
2022-12-06 15:26
0 img

ББ парк хотхонд засмал зам байхгүй болохоор өвлийн хүйтэнд гулгаа мөстэй замаар зорчиход маш ...

ББ парк хотхонд засмал зам байхгүй болохоор өвлийн хүйтэнд гулгаа мөстэй замаар зорчиход маш хэцүү байдаг. ...
Хаана хандсан: Орхон аймгийн ЗДТГ
овог: * нэр: С****у
Авто зам, талбай
цахим код:

177036

шийдсэн
2022-12-05 18:11
0 img

Гэр хорооллын хамгийн баруун захад байдаг Хөтөл бол хэцүү баг, зам, нийтийн тээвэр байхгүй, ...

Гэр хорооллын хамгийн баруун захад байдаг Хөтөл бол хэцүү баг, зам, нийтийн тээвэр байхгүй, гудамжны ...
Хаана хандсан: Орхон аймгийн ЗДТГ
овог: * нэр: Э******г
Авто зам, талбай
цахим код:

9451556

шийдсэн
2022-12-05 18:06
0 img

Хүрэнбулаг багийн 4.14-20 дугаар байрны замыг нэг урсгалтай болгомоор байна. Замын түгжрэл ...

Хүрэнбулаг багийн 4.14-20 дугаар байрны замыг нэг урсгалтай болгомоор байна. Замын түгжрэл ихтэй, ажил ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б******а
Авто зам, талбай
цахим код:

2965275

шийдсэн
2022-12-05 17:12
0 img

Барилгачингаас Цагдаа руу явдаг зам нилэнхүйдээ мөс болсон байна. Өнөөдөр 2 удаа машин мөргөлдөж ...

Барилгачингаас Цагдаа руу явдаг зам нилэнхүйдээ мөс болсон байна. Өнөөдөр 2 удаа машин мөргөлдөж иргэд ...
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: * нэр: М*******н
Авто зам, талбай
цахим код:

6684387

шийдсэн
2022-12-05 16:21
0 img

Авто замуудад хайрга асгаачээ. Давс цацаад үр дүнгүй байгаад байна.

Авто замуудад хайрга асгаачээ. Давс цацаад үр дүнгүй байгаад байна.
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: * нэр: Д*******а
Авто зам, талбай
цахим код:

2151846

шийдсэн
2022-12-05 10:25
0 img

Спорт комплексийн хажууд автобусны зогсоолтой болгомоор байна. 79791111

Спорт комплексийн хажууд автобусны зогсоолтой болгомоор байна. 79791111
Хаана хандсан: Орхон аймгийн ЗДТГ
овог: * нэр: Б**д
Авто зам, талбай
цахим код:

6104752

шийдсэн
2022-12-01 14:49
0 img

ХТГ ажлаа хийхгүй болсон байна. Одоо зам талбайд халтиргаа гулгаа ихтэй зам хавтгай мөс болсон ...

ХТГ ажлаа хийхгүй болсон байна. Одоо зам талбайд халтиргаа гулгаа ихтэй зам хавтгай мөс болсон байна. ...
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: * нэр: Б****а
Авто зам, талбай
цахим код:

9410123

шийдсэн
2022-11-29 15:47
0 img

Авто замууд нэлэнхүйдээ мөстсөн халтиргаа, гулгаа их байна. Явган гарцуудаа эхний ээлжинд ...

Авто замууд нэлэнхүйдээ мөстсөн халтиргаа, гулгаа их байна. Явган гарцуудаа эхний ээлжинд мөсийг нь ...
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: * нэр: Т**а
Авто зам, талбай
цахим код:

2924704

шийдсэн
2022-11-29 10:41
0 img

Шандын чиглэлийн автобус явахгүй байна. Автобусаа явуулаач.

Шандын чиглэлийн автобус явахгүй байна. Автобусаа явуулаач.
Хаана хандсан: Орхон аймгийн Авто тээврийн төв
овог: * нэр: Т*********й
Авто зам, талбай
цахим код:

4064431

шийдсэн
2022-11-28 14:49
0 img

Зам дээр давс, элсээ цацаачээ. Хальтиргаа, гулгаа их байна. Машинууд мөргөөд иргэд их хохироод ...

Зам дээр давс, элсээ цацаачээ. Хальтиргаа, гулгаа их байна. Машинууд мөргөөд иргэд их хохироод байна. ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г*******р
Авто зам, талбай
цахим код:

3301718

хүлээн авсан
2022-11-28 14:47
0 img

33-22-р байрны зам руу нэвтэрсэн замыг нэг урсгалтай болгож өгнө үү. Эврика талаас орохыг ...

33-22-р байрны зам руу нэвтэрсэн замыг нэг урсгалтай болгож өгнө үү. Эврика талаас орохыг хориглохгүй ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Ц****а
Авто зам, талбай
цахим код:

9348644

шийдсэн
2022-11-16 11:03
0 img

Авто зам дээрх явган гарцын тэмдэглэгээг тодруулж будмаар байна. Явган гарцын тэмдэглэгээ нь ...

Авто зам дээрх явган гарцын тэмдэглэгээг тодруулж будмаар байна. Явган гарцын тэмдэглэгээ нь харагдахгүй ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д****р
Авто зам, талбай
цахим код:

8620855

шийдсэн
2022-11-14 17:13
0 img

Яргуйт багийн Хөтөлийн хэсэгт сайжруулсан зам байхгүй. Иймд тус хэсэгт хатуу хучилттай зам ...

Яргуйт багийн Хөтөлийн хэсэгт сайжруулсан зам байхгүй. Иймд тус хэсэгт хатуу хучилттай зам тавьж өгнө ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Н******а
Авто зам, талбай
цахим код:

6716337

шийдсэн
2022-11-14 15:07
0 img

Есэн-Эрдэнэ, Ачит худалдааны төвийн дунд байрлах явган зам дээр хажуугийн байшингийн дээврээс ...

Есэн-Эрдэнэ, Ачит худалдааны төвийн дунд байрлах явган зам дээр хажуугийн байшингийн дээврээс цасны ус ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г*******р
Авто зам, талбай
цахим код:

6900408

шийдсэн
2022-11-14 10:17
0 img

Хөтөлийн баруун талын карьерээс сүүлийн 4 жил том оврын машинууд шороо зөөж энэ хавийн замыг ...

Хөтөлийн баруун талын карьерээс сүүлийн 4 жил том оврын машинууд шороо зөөж энэ хавийн замыг маш их ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О********г
Авто зам, талбай
цахим код:

5691991

шийдсэн
2022-11-09 17:11
0 img

Яргуйт багийн Хөтөл хэсэгт карерээс шороо зөөж буй том машинууд зам их эвдэж, тоос шороо их ...

Яргуйт багийн Хөтөл хэсэгт карерээс шороо зөөж буй том машинууд зам их эвдэж, тоос шороо их байгаагаас ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: У*******р
Авто зам, талбай
цахим код:

6212061

шийдсэн
2022-11-08 10:18
0 img

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ...

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ордог цементен ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Ж*********г
Авто зам, талбай
цахим код:

6994422

шийдсэн
2022-11-01 10:52
0 img

5-24-р байрны гадна талд зам засахдаа 50м2 орчим газрын замыг хучилгүй шороо овоолоод орхисноос ...

5-24-р байрны гадна талд зам засахдаа 50м2 орчим газрын замыг хучилгүй шороо овоолоод орхисноос тус хэсэгт ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*******н
Авто зам, талбай
цахим код:

486746

шийдсэн
2022-10-31 17:15
0 img

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ...

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ордог цементен ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*******ү
Авто зам, талбай
цахим код:

9753647

шийдсэн
2022-10-31 17:08
0 img

Дэнж баг руу өгсөх замд / аюулгүй тойргоос дөнгөж өгсөнгүүт, 3 байрны хажууд/ 2 ч газар зам ...

Дэнж баг руу өгсөх замд / аюулгүй тойргоос дөнгөж өгсөнгүүт, 3 байрны хажууд/ 2 ч газар зам сэтлээд орхисон ...
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Ш********г
Авто зам, талбай
цахим код:

1758162

шийдсэн
2022-10-26 17:00
0 img

Манай баруун талд Яргуйт багийн 11,12-р гудамжны дунд гүүрэн гарц хийсэн. Энэ гүүрэн гарц ...

Манай баруун талд Яргуйт багийн 11,12-р гудамжны дунд гүүрэн гарц хийсэн. Энэ гүүрэн гарц нь стандартын ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Н*********у
Авто зам, талбай
цахим код:

8411571

шийдсэн
2022-10-19 17:42
0 img

5-7а байрны гадна талбайд газар ухаж шугам солих, тохижилтын ажил хийсэн. Бетонон авто зогсоол ...

5-7а байрны гадна талбайд газар ухаж шугам солих, тохижилтын ажил хийсэн. Бетонон авто зогсоол байсан ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э*******х
Авто зам, талбай
цахим код:

3534688

шийдсэн
2022-10-19 09:17
0 img

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. ...

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. Яаралтай ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г******а
Авто зам, талбай
цахим код:

2694691

шийдсэн
2022-10-14 16:57
0 img

Өргөө кино театраас урагш уруудам замд болон 5-р микрийн уулвар дахь замд зам 2-3 газар сэтэлсэн ...

Өргөө кино театраас урагш уруудам замд болон 5-р микрийн уулвар дахь замд зам 2-3 газар сэтэлсэн байгаагаас ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*****н
Авто зам, талбай
цахим код:

1408627

шийдсэн
2022-09-29 16:28
0 img

Хотын дотор энд тэндгүй авто зам эвдэрсэн, сэтэлсэн, том том нүх гарсан байна. Тухайлбал 5-р ...

Хотын дотор энд тэндгүй авто зам эвдэрсэн, сэтэлсэн, том том нүх гарсан байна. Тухайлбал 5-р микрийн ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*******л
Авто зам, талбай
цахим код:

8811373

шийдсэн
2022-09-29 16:20
0 img

5-р микрийн авто замын уулзварт хэдэн жилийн өмнө зам сэтэлж муу зассанаас тус зам эвдэрч ...

5-р микрийн авто замын уулзварт хэдэн жилийн өмнө зам сэтэлж муу зассанаас тус зам эвдэрч машин ятж ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б****а
Авто зам, талбай
цахим код:

3900114

шийдсэн
2022-09-22 19:29
0 img

6-11-р байр, 14-р сургуулийн дунд байрлах авто замд хурд сааруулагч хийх, явган гарцын тэмдэглэгээ ...

6-11-р байр, 14-р сургуулийн дунд байрлах авто замд хурд сааруулагч хийх, явган гарцын тэмдэглэгээ хиймээр ...
Хаана хандсан: Орхон аймгийн ЗДТГ
овог: * нэр: Г*******ш
Авто зам, талбай
цахим код:

5672111

шийдсэн
2022-09-22 19:23
0 img

Замын гэрлэн дохио хийх гэж авто зам сэтлээд засахгүй орхисон тул яаралтай засах арга хэмжээ ...

Замын гэрлэн дохио хийх гэж авто зам сэтлээд засахгүй орхисон тул яаралтай засах арга хэмжээ авна уу. ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Ц********д
Авто зам, талбай
цахим код:

2427912

шийдсэн
2022-09-21 15:19
0 img

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. ...

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. Яаралтай ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г******а
Авто зам, талбай
цахим код:

3476050

шийдсэн
2022-09-21 15:17
0 img

Гок гардены урд замыг хэзээ засах вэ. Шугам татаж байна гээд эвдээд орхисон байна. 7 сард ...

Гок гардены урд замыг хэзээ засах вэ. Шугам татаж байна гээд эвдээд орхисон байна. 7 сард мэдэгдэхэд ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д****р
Авто зам, талбай
цахим код:

4697866

шийдсэн
2022-09-15 11:48
0 img

Модерн намадсын өмнөх явган хүний гарц дээр машин тавьчихаад сургуулийн хүүхдүүд тойрч явж ...

Модерн намадсын өмнөх явган хүний гарц дээр машин тавьчихаад сургуулийн хүүхдүүд тойрч явж байж машинд ...
Хаана хандсан: Цагдаагийн газар
овог: * нэр: М*********э
Авто зам, талбай
цахим код:

6245727

шийдсэн
2022-09-08 09:41
0 img

Орос цэцэрлэгт өргөтгөл хийхдээ явган хүний замыг хуулж авсан. Сургууль цэцэрлэгийн хүүхдүүд ...

Орос цэцэрлэгт өргөтгөл хийхдээ явган хүний замыг хуулж авсан. Сургууль цэцэрлэгийн хүүхдүүд их явдаг ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*******г
Авто зам, талбай
цахим код:

4107920

шийдсэн
2022-09-07 08:54
0 img

Дэнж, Эрдэнэ багийн зам ноднин нөхсөн ч ховхроод дахин том том нүхнүүд гарсан байна. Энэ ажлыг ...

Дэнж, Эрдэнэ багийн зам ноднин нөхсөн ч ховхроод дахин том том нүхнүүд гарсан байна. Энэ ажлыг хийсэн ...
Хаана хандсан: Хот байгуулалт, барилга захиалагчийн алба ОНӨААТҮГ
овог: * нэр: Б********н
Авто зам, талбай
цахим код:

7449745

шийдсэн
2022-08-17 16:50
0 img

Дэнжийн чиглэлийн зам энд тэндгүй том нүх гарсан байгаагаас машин явахад хүндрэлтэй байна. ...

Дэнжийн чиглэлийн зам энд тэндгүй том нүх гарсан байгаагаас машин явахад хүндрэлтэй байна. Одоо сургууль, ...
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Э*********г
Авто зам, талбай
цахим код:

1829333

шийдсэн
2022-08-16 11:45
0 img

5-р сургуулийн урд талын уруудсан зам дагуух үерийн ус зайлуулах сувгийн таг машин явах бүрд ...

5-р сургуулийн урд талын уруудсан зам дагуух үерийн ус зайлуулах сувгийн таг машин явах бүрд дуугараад ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б**********л
Авто зам, талбай
цахим код:

2470237

шийдсэн
2022-08-15 09:57
0 img

Хотын доторх засмал замуудыг цэвэрлэмээр байна. Шороо их байна.

Хотын доторх засмал замуудыг цэвэрлэмээр байна. Шороо их байна.
Хаана хандсан: Хот тохижуулах газар
овог: * нэр: У****а
Авто зам, талбай
цахим код:

5320601

шийдсэн
2022-08-11 18:23
0 img

Холбооноос хойшоо өгсөх явган замыг ноднин хийсэн ч энэ жил цөмрөөд, эвдэрсэн байна. Үүнийг ...

Холбооноос хойшоо өгсөх явган замыг ноднин хийсэн ч энэ жил цөмрөөд, эвдэрсэн байна. Үүнийг гүйцэтгэсэн ...
Хаана хандсан: Хот байгуулалт, барилга захиалагчийн алба ОНӨААТҮГ
овог: * нэр: О*******а
Авто зам, талбай
цахим код:

4132219

шийдсэн
2022-08-10 16:34
0 img

5-7а байрны ард барилгын ажил хийгдэж том том машинууд байрны ард зогссоноос доош цөмөрч ...

5-7а байрны ард барилгын ажил хийгдэж том том машинууд байрны ард зогссоноос доош цөмөрч тус цөмөрсөн ...
Хаана хандсан: Хот байгуулалт, барилга захиалагчийн алба ОНӨААТҮГ
овог: * нэр: О********л
Авто зам, талбай
цахим код:

9818283

шийдсэн
2022-08-09 14:31
0 img

Энэ жил аймгийн хөрөнгө оруулалтаар 7 байршилд зам тавихаар тусгагдсан гэж байгаа ба Танил ...

Энэ жил аймгийн хөрөнгө оруулалтаар 7 байршилд зам тавихаар тусгагдсан гэж байгаа ба Танил захын гадна ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*******в
Авто зам, талбай
цахим код:

3012185

шийдсэн
2022-08-08 16:57
0 img

Гок гардены өмнөх замын уулзварт 7-р сарын 16-нд зам сэтлээд засахгүй шороо асгаад орхисон. ...

Гок гардены өмнөх замын уулзварт 7-р сарын 16-нд зам сэтлээд засахгүй шороо асгаад орхисон. Үүнийг яаралтай ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д****р
Авто зам, талбай
цахим код:

2890012

шийдсэн
2022-08-02 15:45
0 img

Наран багийн 33,35-р гудамжинд шороон зам засах, сайжруулах ажил хийгдэж байгаа. Гэтэл 34-р ...

Наран багийн 33,35-р гудамжинд шороон зам засах, сайжруулах ажил хийгдэж байгаа. Гэтэл 34-р гудамжны ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г*****ж
Авто зам, талбай
цахим код:

2034175

шийдсэн
2022-08-02 08:56
0 img

Говилоос Арбулаг руу явах авто замыг хусаж тэгшилмээр байна. Бороонд эвдрээд машин яьах аргагүй ...

Говилоос Арбулаг руу явах авто замыг хусаж тэгшилмээр байна. Бороонд эвдрээд машин яьах аргагүй болчихоод ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э********а
Авто зам, талбай
цахим код:

8930314

шийдсэн
2022-07-28 08:51
0 img

6, 7- микрийн урд замын уулзварт зам хөндлөн гарахад явган гарц байхгүй байна. Иймд энэ хэсэгт ...

6, 7- микрийн урд замын уулзварт зам хөндлөн гарахад явган гарц байхгүй байна. Иймд энэ хэсэгт явган ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О******а
Авто зам, талбай
цахим код:

8972709

шийдсэн
2022-07-27 11:15
0 img

Гэр хорооллын сайжруулсан шороон зам бороо, үерт эвдэрч машин явах боломжгүй болсон тул яаралтай ...

Гэр хорооллын сайжруулсан шороон зам бороо, үерт эвдэрч машин явах боломжгүй болсон тул яаралтай засч ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э*****р
Авто зам, талбай
цахим код:

7743445

шийдсэн
2022-07-25 16:52
0 img

3-13-р байрны гаднах авто замыг хэзээ засах вэ. Эвдрэл их байна.

3-13-р байрны гаднах авто замыг хэзээ засах вэ. Эвдрэл их байна.
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Б**д
Авто зам, талбай
цахим код:

7105787

шийдсэн
2022-06-30 15:13
0 img

Орон сууцны хороолол дунд байрлах авто замууд эвдрэл их байгаа тул яаралтай засах арга хэмжээ ...

Орон сууцны хороолол дунд байрлах авто замууд эвдрэл их байгаа тул яаралтай засах арга хэмжээ аваач.
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Б*******л
Авто зам, талбай
цахим код:

7108086

шийдсэн
2022-06-30 11:59
0 img

3-11,13-р байрны дундах авто зам их эвдэрсэн байгаа тул яаралтай засч өгнө үү.

3-11,13-р байрны дундах авто зам их эвдэрсэн байгаа тул яаралтай засч өгнө үү.
Хаана хандсан: Орхон АЗЗА ТӨХК
овог: * нэр: Ж*****а
Авто зам, талбай
цахим код:

3774112

шийдсэн
2022-06-30 11:43
0 img

Говилын Арбулаг руу явдаг замыг засч өгөөч.Замын 2 талын эрэг нь борооны усанд идэгдээд машин ...

Говилын Арбулаг руу явдаг замыг засч өгөөч.Замын 2 талын эрэг нь борооны усанд идэгдээд машин зөрөх боломжгүй ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э*****р
Авто зам, талбай
цахим код:

4060777

шийдсэн
2022-06-30 11:39
5 img

Цагаанчулуутын 47-р гудамж ОБ-ын 81-р ангийн урд талд барилга барьж байгаа иргэн зам эвдсэн ...

Цагаанчулуутын 47-р гудамж ОБ-ын 81-р ангийн урд талд барилга барьж байгаа иргэн зам эвдсэн , үeрийн ...
Хаана хандсан: Газрын харилцаа, барилга, хот байгуулалтын газар
овог: нэр: М******А
Авто зам, талбай Цагаанчулуут баг
цахим код:

8726869

шийдсэн
2022-06-28 23:16

Танд болон таны эргэн тойрон, ойр хавьд ямарваа нэг санал хүсэлт, талархал, гомдол, асуудал гарсан бол бидэнд хандана уу.

Өргөдөл гомдол илгээх