цахим код: 8312384 шийдсэн

Худалдаа үйлчилгээ 2022-08-01 14:16 үзсэн: 94
Даниста худалдааны төвийн гадна талбайд хүнсний ногоо, цагаан идээ худалдаалж буй иргэд иж ...
Даниста худалдааны төвийн гадна талбайд хүнсний ногоо, цагаан идээ худалдаалж буй иргэд иж машинтай зогсож худалдаа эрхэлж байгаагаас нийтийн тээврийн такси үйлчилгээнд явдаг таксинууд зогсох талбайгүй болоод байна. Иймд тус худалдаа эрхэлж буй иргэдийг өөр байршилд зогсоож, таксины зогсоолыг чөлөөлж өгнө үү.