цахим код: 2163824 шийдсэн

Цахилгаан, гэрэлтүүлэг 2022-08-17 16:47 үзсэн: 73
6-20-р байрны ард, 14-р сургуулиас хойшоо өгсөх замын дагуух гэрэл асахгүй удаж байна. Эдгээрийг ...
6-20-р байрны ард, 14-р сургуулиас хойшоо өгсөх замын дагуух гэрэл асахгүй удаж байна. Эдгээрийг засаж гэрэлтүүлэгтэй болгож өгнө үү.