цахим код: 4235842 шийдсэн

Нийтийн тээвэр 2022-08-18 10:06 үзсэн: 89
Тосгоны чиглэлд нийтийн тээврийн үйлчилгээнд явж буй автобус хүнээ хүлээхгүй орхиж яваад байна. ...
Тосгоны чиглэлд нийтийн тээврийн үйлчилгээнд явж буй автобус хүнээ хүлээхгүй орхиж яваад байна. Мөн автобусны аппликейшн буруу заагаад байна. Тухайлбал 2 буудлын өмнө явж байгааг хараад гараад ирхээр яваад өнгөрсөн байдаг. Тус аппликейшний цагийг тохируулмаар байна.