цахим код: 6245727 шийдсэн

Авто зам, талбай 2022-09-08 09:41 үзсэн: 49
Модерн намадсын өмнөх явган хүний гарц дээр машин тавьчихаад сургуулийн хүүхдүүд тойрч явж ...
Модерн намадсын өмнөх явган хүний гарц дээр машин тавьчихаад сургуулийн хүүхдүүд тойрч явж байж машинд шүргүүлчих гээд байгаах юм. Энд эсвэл камер тавиад хянаад байж болохгүй юм уу. 1-р эгнээгээр явах боломжгүй байдаг. Үүнийг шийдэж өгөөч