цахим код: 8811373 шийдсэн

Авто зам, талбай 2022-09-29 16:20 үзсэн: 57
Хотын дотор энд тэндгүй авто зам эвдэрсэн, сэтэлсэн, том том нүх гарсан байна. Тухайлбал 5-р ...
Хотын дотор энд тэндгүй авто зам эвдэрсэн, сэтэлсэн, том том нүх гарсан байна. Тухайлбал 5-р микрийн сүмтэй уулзварт, 14-р сургуулийн урд, 6-р микрийн аюулгүй тойрог, Баян худалдааны төвийн уулзвар, 3-22-р байрны гадна зам, барилгачин зэрэг газруудад зам их эвдэрч, сэтэрсэн байгааг яаралтай засмаар байна. Орхон АЗЗА зам нөхөх ажлыг хийж байгаа ч чанаргүй хийж мөнгө угааж байна.__