цахим код: 5810362 шийдсэн

Нийтийн тээвэр 2022-10-11 16:40 үзсэн: 59
Шандын чиглэлд нийтийн тээврийн үйлчилгээнд явдаг автобуснууд явахгүй байна. Автобусны буудал ...
Шандын чиглэлд нийтийн тээврийн үйлчилгээнд явдаг автобуснууд явахгүй байна. Автобусны буудал дээр 30 минут хүлээлээ. Олон иргэд автобус явахгүй байгаа талаар бухимдаж байна. Маршрут, хуваарийн дагуу явуулахад байнгын хяналт тавьж өгнө үү.