цахим код: 4686006 шийдсэн

Цахилгаан, гэрэлтүүлэг Рашаант баг 2022-10-22 19:01 үзсэн: 54
Гэрлийн шон унасан байгаа тул засах арга хэмжээ авна уу.
Рашаант багийн 30-31р гудамжны үзүүрт хүүхдийн тоглоомын талбайн хажууд гэрлийн шон хугарч унасан байна үүнийг засч өгнө үү