цахим код: 486746 шийдсэн

Авто зам, талбай 2022-10-31 17:15 үзсэн: 42
5-24-р байрны гадна талд зам засахдаа 50м2 орчим газрын замыг хучилгүй шороо овоолоод орхисноос ...
5-24-р байрны гадна талд зам засахдаа 50м2 орчим газрын замыг хучилгүй шороо овоолоод орхисноос тус хэсэгт бороо цас орхоор шалбааг, шавар бий болоод 2 жил боллоо. Тус хэсгийн замыг засаж хатуу хучилттай болгомоор байна.