цахим код: 4847815 шийдсэн

Цахилгаан, гэрэлтүүлэг Дэнж баг 2022-11-11 16:55 үзсэн: 46
Гэрлийн шон унаад 3 жил боллоо. Хэн ч зассангүй...

Баян-Өндөр хотхоны гэрлийн шонг машинаар мөргөж унагаад 3 жил боллоо. Орой үдэш асдаг байсан гэрэлтүүлэг нь ч асахаа болисон.  Хэн ч засварласангүй. Хаана, хэн хариуцах нь ч тодорхой бус байна. Өмнө нь хотын захирагчийн албаны дарга Ганцогтод хэлж байсан ч СӨХ-дөө хэл гэдэг. Багтаа хэл гэдэг. Камер ч алга. Хальтиргаа гулгаа эхэлсэн цаг үед өнө оройн цагаар хүн унаж гэмтвэл хэн хариуцлага хүлээх вэ, гэрэлгүй харанхуйд хүн машин тэргэнд мөргүүлбэл яах вэ?  Хэлэхээс нааш хэн ч хөдөлдөггүй энэ заваан зангаа болимоор юм