цахим код: 177036 шийдсэн

Авто зам, талбай 2022-12-05 18:11 үзсэн: 27
ББ парк хотхонд засмал зам байхгүй болохоор өвлийн хүйтэнд гулгаа мөстэй замаар зорчиход маш ...
ББ парк хотхонд засмал зам байхгүй болохоор өвлийн хүйтэнд гулгаа мөстэй замаар зорчиход маш хэцүү байдаг. Хүүхдээ сургууль цэцэрлэгт нь хүргэж өгөхөөр гарахдаа өгсүүр замаар явж чадахгүй гулгаж шарвах, төв замд нийлэхдээ авто осол гарах эрсдэл ихтэй байдаг. Энэ асуудлыг шийдвэрлэж өгнө үү. Мөн байрны орчинд орж гарах гарц байхгүй, төмөр хашаанд хөгшчүүл, хөгжлийн бэрхшээлтэй иргэд, хүүхдүүд өртөж бэртэх эрсдэлтэй байдаг. Орчны тохижилтыг хийж өгнө үү. ИТХ