Байгууллага: Хотын захирагчийн алба
0 img

Уртын гол багт инженерийн шугам сүлжээ яагаад татахгүй байгаа юм бол? Хэзээ татах вэ? 2023 ...

Уртын гол багт инженерийн шугам сүлжээ яагаад татахгүй байгаа юм бол? Хэзээ татах вэ? 2023 оны төсөвт ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г****т
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

3635600

шийдсэн
2022-12-05 18:04
0 img

Цагаанчулуут багийн 47, 48 дугаар гудамж, самбарын хажуугаар инженерийн шугам сүлжээг 2023 ...

Цагаанчулуут багийн 47, 48 дугаар гудамж, самбарын хажуугаар инженерийн шугам сүлжээг 2023 онд хийж өгнө ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*****ж
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

9913105

шийдсэн
2022-12-05 17:53
0 img

Хүрэнбулаг багийн 4.14-20 дугаар байрны замыг нэг урсгалтай болгомоор байна. Замын түгжрэл ...

Хүрэнбулаг багийн 4.14-20 дугаар байрны замыг нэг урсгалтай болгомоор байна. Замын түгжрэл ихтэй, ажил ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б******а
Авто зам, талбай
цахим код:

2965275

шийдсэн
2022-12-05 17:12
0 img

Цагаанчулуут багийн 47-р гудамжинд хүйтэн усны шугам тавьж байна. Нэгэнт шугам тавьж байгаа ...

Цагаанчулуут багийн 47-р гудамжинд хүйтэн усны шугам тавьж байна. Нэгэнт шугам тавьж байгаа бол халуун ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б**д
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

8984993

шийдсэн
2022-12-05 16:43
0 img

Зам дээр давс, элсээ цацаачээ. Хальтиргаа, гулгаа их байна. Машинууд мөргөөд иргэд их хохироод ...

Зам дээр давс, элсээ цацаачээ. Хальтиргаа, гулгаа их байна. Машинууд мөргөөд иргэд их хохироод байна. ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г*******р
Авто зам, талбай
цахим код:

3301718

хүлээн авсан
2022-11-28 14:47
0 img

Их залуу багийн баруун задгай 15-9 тоотод амьдардаг. Үерийн усны далан барих ажлыг 2023 оны ...

Их залуу багийн баруун задгай 15-9 тоотод амьдардаг. Үерийн усны далан барих ажлыг 2023 оны төсөвт оруулж ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*********э
Бусад
цахим код:

8451919

шийдсэн
2022-11-25 13:04
0 img

6-1, 5 - р байрны хажуугийн замаар уруудаж байгаа замд хурд сааруулагч хийхгүй бол тус зам ...

6-1, 5 - р байрны хажуугийн замаар уруудаж байгаа замд хурд сааруулагч хийхгүй бол тус зам дээр хүүхэд ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: А***********р
Бусад
цахим код:

1263246

шийдсэн
2022-11-17 09:56
0 img

4-р микрийн дунд байх авто замыг нэг чигийн хөдөлгөөнтэй болгож өгөөч. хажуугийн байрны оршин ...

4-р микрийн дунд байх авто замыг нэг чигийн хөдөлгөөнтэй болгож өгөөч. хажуугийн байрны оршин суугчид ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: П********н
Бусад
цахим код:

4841354

шийдсэн
2022-11-17 08:56
0 img

33-22-р байрны зам руу нэвтэрсэн замыг нэг урсгалтай болгож өгнө үү. Эврика талаас орохыг ...

33-22-р байрны зам руу нэвтэрсэн замыг нэг урсгалтай болгож өгнө үү. Эврика талаас орохыг хориглохгүй ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Ц****а
Авто зам, талбай
цахим код:

9348644

шийдсэн
2022-11-16 11:03
0 img

Авто зам дээрх явган гарцын тэмдэглэгээг тодруулж будмаар байна. Явган гарцын тэмдэглэгээ нь ...

Авто зам дээрх явган гарцын тэмдэглэгээг тодруулж будмаар байна. Явган гарцын тэмдэглэгээ нь харагдахгүй ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д****р
Авто зам, талбай
цахим код:

8620855

шийдсэн
2022-11-14 17:13
0 img

Яргуйт багийн Хөтөлийн хэсэгт сайжруулсан зам байхгүй. Иймд тус хэсэгт хатуу хучилттай зам ...

Яргуйт багийн Хөтөлийн хэсэгт сайжруулсан зам байхгүй. Иймд тус хэсэгт хатуу хучилттай зам тавьж өгнө ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Н******а
Авто зам, талбай
цахим код:

6716337

шийдсэн
2022-11-14 15:07
0 img

Есэн-Эрдэнэ, Ачит худалдааны төвийн дунд байрлах явган зам дээр хажуугийн байшингийн дээврээс ...

Есэн-Эрдэнэ, Ачит худалдааны төвийн дунд байрлах явган зам дээр хажуугийн байшингийн дээврээс цасны ус ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г*******р
Авто зам, талбай
цахим код:

6900408

шийдсэн
2022-11-14 10:17
0 img

Зэст багийн 1-13 байрны 2-р подволд Дээдэс орон сууц дулааны шугам татсанаас хойш подволд дүнгэнэсэн ...

Зэст багийн 1-13 байрны 2-р подволд Дээдэс орон сууц дулааны шугам татсанаас хойш подволд дүнгэнэсэн ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: Ш*р нэр: Т*******т
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

6174623

шийдсэн
2022-11-10 09:09
0 img

Говилын дулааны шугамын дулаалга байхгүйгээс дулаан алдалд их байгаад байна. Иймд гадна дулааны ...

Говил багийн төв дулааны шугам гадна дулаалга байхгүй учир станц дулаан нэмээгүй гадаа хүйтэн үед 1-р контур буюу бойлерын оролт хөрдөг. Үүнээс үүдэн Говил багийн дулаан хангамж мууддаг. Иймд гадна шугамын ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: З*********й нэр: Б********э
Ус, дулаан хангамж Говил баг
цахим код:

1445994

шийдсэн
2022-11-09 18:46
0 img

Хөтөлийн баруун талын карьерээс сүүлийн 4 жил том оврын машинууд шороо зөөж энэ хавийн замыг ...

Хөтөлийн баруун талын карьерээс сүүлийн 4 жил том оврын машинууд шороо зөөж энэ хавийн замыг маш их ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О********г
Авто зам, талбай
цахим код:

5691991

шийдсэн
2022-11-09 17:11
0 img

Яргуйт багийн Хөтөл хэсэгт карерээс шороо зөөж буй том машинууд зам их эвдэж, тоос шороо их ...

Яргуйт багийн Хөтөл хэсэгт карерээс шороо зөөж буй том машинууд зам их эвдэж, тоос шороо их байгаагаас ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: У*******р
Авто зам, талбай
цахим код:

6212061

шийдсэн
2022-11-08 10:18
0 img

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ...

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ордог цементен ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Ж*********г
Авто зам, талбай
цахим код:

6994422

шийдсэн
2022-11-01 10:52
0 img

5-24-р байрны гадна талд зам засахдаа 50м2 орчим газрын замыг хучилгүй шороо овоолоод орхисноос ...

5-24-р байрны гадна талд зам засахдаа 50м2 орчим газрын замыг хучилгүй шороо овоолоод орхисноос тус хэсэгт ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*******н
Авто зам, талбай
цахим код:

486746

шийдсэн
2022-10-31 17:15
0 img

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ...

Саруул хотхоны гадна зам засахдаа Саруул, Залуус хотхоны дунд байрлах 4 айлын орон сууц руу ордог цементен ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*******ү
Авто зам, талбай
цахим код:

9753647

шийдсэн
2022-10-31 17:08
0 img

Манай баруун талд Яргуйт багийн 11,12-р гудамжны дунд гүүрэн гарц хийсэн. Энэ гүүрэн гарц ...

Манай баруун талд Яргуйт багийн 11,12-р гудамжны дунд гүүрэн гарц хийсэн. Энэ гүүрэн гарц нь стандартын ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Н*********у
Авто зам, талбай
цахим код:

8411571

шийдсэн
2022-10-19 17:42
0 img

5-7а байрны гадна талбайд газар ухаж шугам солих, тохижилтын ажил хийсэн. Бетонон авто зогсоол ...

5-7а байрны гадна талбайд газар ухаж шугам солих, тохижилтын ажил хийсэн. Бетонон авто зогсоол байсан ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э*******х
Авто зам, талбай
цахим код:

3534688

шийдсэн
2022-10-19 09:17
0 img

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. ...

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. Яаралтай ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г******а
Авто зам, талбай
цахим код:

2694691

шийдсэн
2022-10-14 16:57
0 img

Яргуйт багийн Толгодын хэсэгт цахилгааны хүчдэл муу байдаг тул хүчдэлийг сайжруулах арга хэмжээ ...

Яргуйт багийн Толгодын хэсэгт цахилгааны хүчдэл муу байдаг тул хүчдэлийг сайжруулах арга хэмжээ авмаар ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*********й
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг
цахим код:

981130

шийдсэн
2022-10-10 17:37
0 img

Өргөө кино театраас урагш уруудам замд болон 5-р микрийн уулвар дахь замд зам 2-3 газар сэтэлсэн ...

Өргөө кино театраас урагш уруудам замд болон 5-р микрийн уулвар дахь замд зам 2-3 газар сэтэлсэн байгаагаас ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*****н
Авто зам, талбай
цахим код:

1408627

шийдсэн
2022-09-29 16:28
0 img

Хотын дотор энд тэндгүй авто зам эвдэрсэн, сэтэлсэн, том том нүх гарсан байна. Тухайлбал 5-р ...

Хотын дотор энд тэндгүй авто зам эвдэрсэн, сэтэлсэн, том том нүх гарсан байна. Тухайлбал 5-р микрийн ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б*******л
Авто зам, талбай
цахим код:

8811373

шийдсэн
2022-09-29 16:20
0 img

5-р микрийн авто замын уулзварт хэдэн жилийн өмнө зам сэтэлж муу зассанаас тус зам эвдэрч ...

5-р микрийн авто замын уулзварт хэдэн жилийн өмнө зам сэтэлж муу зассанаас тус зам эвдэрч машин ятж ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б****а
Авто зам, талбай
цахим код:

3900114

шийдсэн
2022-09-22 19:29
0 img

Эрдэнэ багийн Чингэлийн 24-р гудамжинд цахилгааны шугам татуулах хүсэлтийг удаа дараа гаргасан. ...

Эрдэнэ багийн Чингэлийн 24-р гудамжинд цахилгааны шугам татуулах хүсэлтийг удаа дараа гаргасан. Энэ ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б******л
Цахилгаан, гэрэлтүүлэг
цахим код:

9027239

шийдсэн
2022-09-22 19:27
0 img

Замын гэрлэн дохио хийх гэж авто зам сэтлээд засахгүй орхисон тул яаралтай засах арга хэмжээ ...

Замын гэрлэн дохио хийх гэж авто зам сэтлээд засахгүй орхисон тул яаралтай засах арга хэмжээ авна уу. ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Ц********д
Авто зам, талбай
цахим код:

2427912

шийдсэн
2022-09-21 15:19
0 img

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. ...

5-р микрийн Сүмийн уулзварын 2 талд авто зам сэтлээд засахгүй орхисноос машин эвдрээд байна. Яаралтай ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г******а
Авто зам, талбай
цахим код:

3476050

шийдсэн
2022-09-21 15:17
0 img

Уурхайчин -1 хороололд халуун ус тасраад хэд хонолоо хэзээ халуун усаар хангах вэ. Яаралтай ...

Уурхайчин -1 хороололд халуун ус тасраад хэд хонолоо хэзээ халуун усаар хангах вэ. Яаралтай халуун усаар ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б**********э
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

8721534

шийдсэн
2022-09-21 15:09
0 img

Уурхайчин 1 хороолол 9сарын 16наас халаалт, халуун усгүй байна. Тавин Лан ХХК хариуцаж байгаа ...

Уурхайчин 1 хороолол 9сарын 16наас халаалт, халуун усгүй байна. Тавин Лан ХХК хариуцаж байгаа ирж зөсвар хийнэ гэмэн боловч одоогоор юу ч хийгээгүй хэн яаж засах нь мэдэгдэхгүй хүүхэд хөгшид даараад хэцүү ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: М****р нэр: И*****а
Ус, дулаан хангамж Хүрэнбулаг баг
цахим код:

3344618

шийдсэн
2022-09-21 09:01
0 img

-Дэнж Эрдэнэ багийн замыг хуулаад шинээр тавих, эсвэл сайн засахгүй бороо орохоор л том том ...

-Дэнж Эрдэнэ багийн замыг хуулаад шинээр тавих, эсвэл сайн засахгүй бороо орохоор л том том нүх гардаг, ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: 9******1
Газрын харилцаа
цахим код:

1694662

шийдсэн
2022-09-16 09:57
0 img

Гок гардены урд замыг хэзээ засах вэ. Шугам татаж байна гээд эвдээд орхисон байна. 7 сард ...

Гок гардены урд замыг хэзээ засах вэ. Шугам татаж байна гээд эвдээд орхисон байна. 7 сард мэдэгдэхэд ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д****р
Авто зам, талбай
цахим код:

4697866

шийдсэн
2022-09-15 11:48
0 img

Орос цэцэрлэгт өргөтгөл хийхдээ явган хүний замыг хуулж авсан. Сургууль цэцэрлэгийн хүүхдүүд ...

Орос цэцэрлэгт өргөтгөл хийхдээ явган хүний замыг хуулж авсан. Сургууль цэцэрлэгийн хүүхдүүд их явдаг ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*******г
Авто зам, талбай
цахим код:

4107920

шийдсэн
2022-09-07 08:54
0 img

5-6-р байрны заадсаар бороо орохоор хана дагаж ус гоожоод шалруугаа орж байна. Ус гоожоод ...

5-6-р байрны заадсаар бороо орохоор хана дагаж ус гоожоод шалруугаа орж байна. Ус гоожоод 4 жил болж ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д*****н
Барилга байгууламж
цахим код:

4446771

шийдсэн
2022-09-02 15:10
0 img

Дэнжийн 3 байрны гадна тоглоомын талбай, байрны хажуугаар шарилж их байгаа тул түүж, хадаж ...

Дэнжийн 3 байрны гадна тоглоомын талбай, байрны хажуугаар шарилж их байгаа тул түүж, хадаж устгах арга ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О****о
Хог хаягдал
цахим код:

7598511

шийдсэн
2022-08-15 14:24
0 img

5-р сургуулийн урд талын уруудсан зам дагуух үерийн ус зайлуулах сувгийн таг машин явах бүрд ...

5-р сургуулийн урд талын уруудсан зам дагуух үерийн ус зайлуулах сувгийн таг машин явах бүрд дуугараад ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Б**********л
Авто зам, талбай
цахим код:

2470237

шийдсэн
2022-08-15 09:57
0 img

Энэ жил аймгийн хөрөнгө оруулалтаар 7 байршилд зам тавихаар тусгагдсан гэж байгаа ба Танил ...

Энэ жил аймгийн хөрөнгө оруулалтаар 7 байршилд зам тавихаар тусгагдсан гэж байгаа ба Танил захын гадна ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О*******в
Авто зам, талбай
цахим код:

3012185

шийдсэн
2022-08-08 16:57
0 img

Гок гардены өмнөх замын уулзварт 7-р сарын 16-нд зам сэтлээд засахгүй шороо асгаад орхисон. ...

Гок гардены өмнөх замын уулзварт 7-р сарын 16-нд зам сэтлээд засахгүй шороо асгаад орхисон. Үүнийг яаралтай ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д****р
Авто зам, талбай
цахим код:

2890012

шийдсэн
2022-08-02 15:45
0 img

Наран багийн 33,35-р гудамжинд шороон зам засах, сайжруулах ажил хийгдэж байгаа. Гэтэл 34-р ...

Наран багийн 33,35-р гудамжинд шороон зам засах, сайжруулах ажил хийгдэж байгаа. Гэтэл 34-р гудамжны ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Г*****ж
Авто зам, талбай
цахим код:

2034175

шийдсэн
2022-08-02 08:56
0 img

Говилоос Арбулаг руу явах авто замыг хусаж тэгшилмээр байна. Бороонд эвдрээд машин яьах аргагүй ...

Говилоос Арбулаг руу явах авто замыг хусаж тэгшилмээр байна. Бороонд эвдрээд машин яьах аргагүй болчихоод ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э********а
Авто зам, талбай
цахим код:

8930314

шийдсэн
2022-07-28 08:51
0 img

6, 7- микрийн урд замын уулзварт зам хөндлөн гарахад явган гарц байхгүй байна. Иймд энэ хэсэгт ...

6, 7- микрийн урд замын уулзварт зам хөндлөн гарахад явган гарц байхгүй байна. Иймд энэ хэсэгт явган ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: О******а
Авто зам, талбай
цахим код:

8972709

шийдсэн
2022-07-27 11:15
0 img

Гэр хорооллын сайжруулсан шороон зам бороо, үерт эвдэрч машин явах боломжгүй болсон тул яаралтай ...

Гэр хорооллын сайжруулсан шороон зам бороо, үерт эвдэрч машин явах боломжгүй болсон тул яаралтай засч ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э*****р
Авто зам, талбай
цахим код:

7743445

шийдсэн
2022-07-25 16:52
0 img

Bozollo дэлгүүр өргөтгөл бариад 9 давхарын даацын суурийг нурааж байна. Үүнд хяналт шалгалт ...

Bozollo дэлгүүр өргөтгөл бариад 9 давхарын даацын суурийг нурааж байна. Үүнд хяналт шалгалт хийж өгнө ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: нэр: Э*********г
Барилга байгууламж
цахим код:

9731990

шийдсэн
2022-07-19 10:44
0 img

Говилын Арбулаг руу явдаг замыг засч өгөөч.Замын 2 талын эрэг нь борооны усанд идэгдээд машин ...

Говилын Арбулаг руу явдаг замыг засч өгөөч.Замын 2 талын эрэг нь борооны усанд идэгдээд машин зөрөх боломжгүй ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Э*****р
Авто зам, талбай
цахим код:

4060777

шийдсэн
2022-06-30 11:39
0 img

Залуус хорооллын хажууд усны шугам солих ажил хийгдэж байгаа учир энэ орчмын орон сууцнуудын ...

Залуус хорооллын хажууд усны шугам солих ажил хийгдэж байгаа учир энэ орчмын орон сууцнуудын халуун усыг ...
Хаана хандсан: Хотын захирагчийн алба
овог: * нэр: Д******а
Ус, дулаан хангамж
цахим код:

365584

шийдсэн
2022-06-20 16:47

Танд болон таны эргэн тойрон, ойр хавьд ямарваа нэг санал хүсэлт, талархал, гомдол, асуудал гарсан бол бидэнд хандана уу.

Өргөдөл гомдол илгээх